Showing the single result

Reklāmas saldumu, konfekšu, šokolādes izgatavošana, druka

Reklāmas saldumi vienmēr ir lielisks risinājums, ja nepieciešams piesaistīt potenciālo klientu Jūsu stendam. Vai arī pielikt pie tējas, kafijas, kad klients ierodas pie Jums ciemos. Konfekte Gotiņa ir pilnīgi dabisks produkts, bez pārtikas piedevām, ražots Latvijā un pilnībā svaigs (konfektes tiek gatavotas katram konkrētam pasūtījumam). Ja citiem saldumiem minimālie apjomi mēdz būt ļoti lieli (25 kg, vai 1000 gab. ) tad gotiņām tie ir tikai 6 kg. Tas ļauj par zemu cenu iegūt nelielu partiju par priekš nelielas izstādes, un vienmēr piedāvāt klientam tikai svaigu kārumu. Konfekšu etiķešu dizaina izveide ir komplicēts pasākums dēļ daudzajiem etiķetes locījumiem, tāpēc esam izveidojuši pielāgotas dizaina sagataves.


€ 1.00 + PVN

Konfektes "Gotiņa" ir viens no klasiskajiem Latvijas kārumiem, un esam priecīgi, ka tās iekļautas mūsu kategorijā Reklāmas saldumi – varam tās piedāvāt arī Jums, personalizējot ar Jūsu uzņēmuma simboliku. Tās tiek ražotas Latvijā no sastāvdaļām, kas pārsvarā arī nāk no Latvijas ražotājiem. Konfektes vienmēr ir svaigas, jo tās tiek izgatavotas konkrēti pirms katra pasūtījuma un ir ļoti mīkstas un staipīgas (veikalā tirdzniecībā esošās jau ir nedaudz sacukurojušās, stingras). Ja ir vēlme pēc nedaudz stingrākām, tām vienkārši ir jāļauj 2 – 4 nedēļas pastāvēt.

Gotiņas konfektes ir viens no tiem retajiem kārumiem, kas tiek tīts ar rokām, nevis uz automatizētas līnijas. Tas nozīmē to, ka ir iespējams izgatavot etiķetes digitāli un satīt ļoti nelielas partijas ar Jūsu uzņēmuma simboliku (sākot ar 6 kg). Ir vairāk kā 20 dažādi gotiņu garšu veidi, taču mēs piedāvājam klasisko piena gotiņu, kas jau ir pārbaudīta vērtība. Zema cena un salīdzinoši ātra izgatavošana šo kārumu padara ļoti konkurētspējīgu.

Klasiskajai gotiņas etiķetei ir ļoti daudz locījumu un ir jābūt zināšanām, kā pareizi izveidot dizainu, lai satītā veidā visa informācija ir attēlota precīzi. Tieši tāpēc esam izveidojuši tehniskos dizainus mūsu on-line redaktorā, ņemot vērā šīs nianses un norādot locījumus, lai gala dizains būtu korekts un bez kļūdām. Izveidot savu dizainu pats, ātri un ērti.