Showing the single result

Bukletu izgatavošana, druka

Divdaļīgo un trīsdaļīgo A4 bukletu izgatavošana – pieturamies pie jau pārbaudītām, klasiskām vērtībām – pilnkrāsu druka uz matēta krītpapīra, 150g biezumā. Standartizēts izpildījums un materiālu izvēle ļauj saglabāt zemu cenu, neupurējot kvalitāti. Varam nodrukāt gan Tavu iepriekš sagatavotu maketu, gan ir pieejams on-line redaktors, lai Tu maketu varētu izveidot pašrocīgi.A4 (210 x 297 mm) izmēra buklets atvērtā veidā, ar diviem locījumiem, ir viens no populārākajiem reklāmas materiāliem jau daudzus gadus. Tas gan ļauj strukturēti pārskatāmi izvietot informāciju par produktu vai pakalpojumu, gan ir pietiekami kompakts salocītā veidā, lai to varētu iedot līdzi potenciālajam klientam.

Bukletus drukājam gan digitāli, gan ofsetā (izvēlamies drukas tehnoloģiju atkarībā no vēlamās tirāžas). Tas mums ļauj Jums piedāvāt gan ļoti mazas, gan ļoti lielas tirāžas, vienlaicīgi ļaujot saglabāt zemu cenu. Klasiskais matētais krītpapīrs 150g biezumā ļauj optimizēt pēcapstrādi - locīšana ir automatizēta un ļoti ātra (nav nepieciešams roku darbs un papildu izmaksas). Maksimāli optimizējot ražošanu, šim klasiskajam produktam mēs varam piedāvāt gan zemu cenu, gan kvalitāti.

Izveidot gaumīgu dizainu bukletam nav viegli, ir jābūt zināmai stila izjūtai un zināšanām, kādi grafiskie elementi ir savstarpēji saderīgi. Parasti bukleta dizaina izstrāde tiek uzticēta speciālistam. Tomēr tas gan prasa laiku, gan maksā (atkarībā no speciālista profesionalitātes līmeņa). Tieši tāpēc mūsu on-line redaktorā esam izveidojuši gaumīgas dizaina sagataves, kuras atliek tikai personalizēt ar savu tekstuālo informāciju un attēliem. Ne uz vienu nav jāgaida (serviss ir pieejams 24/7) un nevienam nav jāmaksā, un jāmēģina nodot savas vēlmes un vīziju. Mūsu priekšrocība – Tu vari maketēt bez priekšzināšanām un speciālās programmatūras.