Personalizētu uzlīmju izgatavošana un druka

Izmantojot modernās drukas tehnoloģijas un materiālus, uzlīmju izgatavošana BUDGET PRINT on-line drukas veikalā iespējama arī ļoti mazās tirāžās par joprojām zemu cenu. Izmanto mūsu pakalpojumu, ja ir nepieciešams drukāt uzlīmes ar jebkādu attēlu, tekstu vai Tava uzņēmuma simboliku (piemēram, logo, produkciju, produktu iepakojumus, dāvanas klientiem) vai kā savādāk personalizētas. Noturības un līmēšanas ērtības nodrošināšanai mēs piedāvājam uzlīmes no speciālas plēves, nevis papīra. Tu vari izvēlēties glancētu, matētu vai arī caurspīdīgu uzlīmju materiālu. Uzlīme var būt specifiskas formas (piemēram, aplis), bez papildus izmaksām uz šīs formas piešķiršanu. Ņemot vērā, ka uz uzlīmēm pārsvarā ir uzņēmuma logotips vai nesarežģīts teksts u.tml., tās maketu varēsi ērti un ātri izveidot tepat mūsu on-line redaktorā. Uzlīmes vari pasūtīt arī izmantojot savu maketu, ja Tev tāds jau ir.


Uzlīmju kvalitāte

Uzlīmes piedāvājam dažādos populārākajos izmēros un formās, ko klienti ir atzinuši par labu esam. Kā materiāls tiek izmantota speciāla līmplēve, kas tās padara gan izturīgākas pret ārējās vides apstākļiem, gan pret saplēšanu. Tas nozīmē to, ka tās var droši līmēt ārā un lietus tām nekaitēs. Uzlīmes tiek izgatavotas loksnē, likvidējot lieko materiālu. Tas ļauj uzlīmes ļoti ērti noņemt no pamatnes un līmēt uz nepieciešamās virsmas (kaut kas līdzīgs parastajiem kancelejas leibļiem, bet ar brīvo vietu starp uzlīmēm).

Uzlīmju drukāšana, ūdensizturība

Uzlīmju drukāšanu veicam ar digitālām lielformāta drukas iekārtām – tas ļauj saglabāt zemas uzlīmju cenas arī pie mazām tirāžām, jo nav nepieciešama dārga pierīkošana. Uzlīmes cena ir tieši atkarīga no tās izmēra, un jo mazāka uzlīme, jo lētāka tā būs, līdz pat tikai pāris centiem par uzlīmi. Cenu veido uzlīmju drukas cena un materiāla cena, un materiāli mēdz būt ļoti dažādi un ar lielu cenu amplitūdu. Mēs esam izvēlējušies pārbaudītu un optimālu ūdensizturīgu materiālu – speciālu uzlīmju plēvi, kas padara uzlīmju izgatavošanu lētu. Uzlīmes ir ūdensizturīgas arī no uzdrukātā attēla viedokļa, jo pēc nožūšanas, krāsu pigmenti ūdenī vairs neizšķīst.

Personalizētas uzlīmes

Savas uzlīmes maketu vari viegli izveidot mūsu on-line redaktorā. Pietiek vien augšupielādēt attēlu/attēlus (piem., Tava uzņēmuma logo), novietot to vēlamajā attālumā un izmērā, ja nepieciešams pievienot tekstu, un makets gatavs. To varēsiet arī priekšskatīt, pirms apstiprināt drukai. Ja makets ir komplicētāks, arī to varēsi izveidot bez īpašas piepūles un priekšzināšanām. Nekādu rindu, gaidīšanas un nekādas papildu maksas par dizaina izveidi, viss ir Tavās rokās 24/7! 😉

Ņemot vērā, ka uzlīmes tiek personalizētas un izgatavotas saskaņā ar Tavām vajadzībām, tās var būt piemērotas ļoti dažādiem mērķiem: uzlīmes-etiķetes, drošības uzlīmes, marķēšanas uzlīmes, uzlīmes ballītēm un citiem pasākumiem utt.

Uzlīmju izgatavošana Rīgā ar piegādi visā Latvijā un Baltijā

Uzlīmju druku veicam Rīgā. Tomēr - sadarbojoties ar mūsu partneri Omniva - piegādi 🚚 veicam ne tikai Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, bet visur, kur atrodas Omniva pakomāti (ieskaitot arī Lietuvu un Igauniju). Turklāt par fiksētu un ļoti zemu piegādes maksu. 👍