Personalizētu uzlīmju izgatavošana un druka

Izmantojot modernās drukas tehnoloģijas un materiālus, uzlīmju izgatavošana pie mums iespējama arī ļoti mazās tirāžās par joprojām izdevīgu cenu. Tās ir ļoti ērts produkts, ja ir nepieciešams drukāt personalizētas uzlīmes ar Jūsu uzņēmuma simboliku (piemēram, Jūsu produkciju, produktu iepakojumus, dāvanas klientiem). Noturības un līmēšanas ērtības nodrošināšanai mēs piedāvājam uzlīmes no glancētas plēves, nevis papīra. Tas arī ļauj uzlīmei būt specifiskas formas (piemēram, aplis), bez papildus izmaksām uz šīs formas piešķiršanu. Ņemot vērā, ka uz uzlīmēm pārsvarā ir uzņēmuma logotips vai nesarežģīts teksts u.tml., tās maketu varēsi ērti un ātri izveidot un pasūtīt tepat mūsu on-line redaktorā.Uzlīmes piedāvājam dažādos populārākajos izmēros un formās, ko klienti ir atzinuši par labu esam. Tāpat arī piedāvājam tikai plēves uzlīmes, kas tās padara gan izturīgākas pret ārējās vides apstākļiem, gan pret saplēšanu. Tas nozīmē to, ka tās var droši līmēt ārā un lietus tām nekaitēs. Uzlīmes tiek izgatavotas loksnē, noņemot lieko materiālu nost. Tas ļauj uzlīmes ļoti ērti nolīmēt nost un līmēt tālāk (kaut kas līdzīgs klasiskajiem leibļiem, bet ar brīvo vietu starp uzlīmēm).

Lielformāta drukas tehnoloģija ļauj saglabāt zemu uzlīmes cenu arī pie nelielām tirāžām, jo nav nepieciešama dārga pierīkošana. Uzlīmes cena ir tieši atkarīga no tās izmēra, un jo mazāka uzlīme, jo lētāka tā būs, līdz pat tikai pāris centiem par uzlīmi. Cenu veido uzlīmju drukas cena un materiāla cena, un materiāli mēdz būt ļoti dažādi un ar lielu cenu amplitūdu. Mēs esam izvēlējušies pārbaudītu un optimālu materiālu, kas ļauj piedāvāt uzlīmes Jums par zemu cenu.

Logotipa uzlīmes maketu varēsiet ļoti ērti izveidot mūsu on-line redaktorā. Atliek tikai augšuplādēt Jūsu uzņēmuma logo, novietot to vēlamajā attālumā un izmērā, un makets gatavs. To varēsiet arī priekšskatīt datora ekrānā, pirms apstiprināt drukai. Ja makets ir komplicētāks, arī to varēsiet izveidot bez īpašas piepūles un priekšzināšanām. Nekādu rindu un nekādas maksas, viss ir Jūsu rokās.