Showing all 4 results

Skrejlapu izgatavošana, druka

Skrejlapas ir viens no vienkāršākajiem reklāmas materiāliem un mēs necenšamies izgudrot riteni no jauna. Piedāvājam pārbaudītu klasisko variantu – pilnkrāsu druka uz matēta krītpapīra, 150g biezumā. Drukas un materiāla kombinācija ļauj saglabāt zemu cenu. Tev ir iespējams gan pašrocīgi izveidot dizainu mūsu on-line redaktorā, gan iesūtīt jau gatavu drukas failu.Dažādu izmēru (A4, A5, 99 x 210 mm) skrejlapas ir vispopulārākais un vislētākais reklāmas materiāls. Ideāli piemērots, ja nododamās informācijas apjoms nav liels un uzsvars tiek likts tikai uz dažām priekšrocībām. Skrejlapas vienkāršā uzbūve ļauj potenciālajam klientam ļoti ātri nodot vissvarīgāko informāciju. Tāpat arī skrejlapas ir iespējams izgatavot ļoti ātri, jo tām nav komplicētas pēcapstrādes, tās ir tikai jāsagriež.

Skrejlapas tehniskā vienkāršība (tās nav jāloka) ļauj panākt ļoti zemu cenu uz vienu vienību, kas ļauj sasniegt lielāku auditoriju. Tā kā piedāvājam gan digitālo, gan ofseta druku, varam piedāvāt visas Jums nepieciešamās tirāžas (protams, jo lielāka tirāža, jo zemāka cena par vienu skrejlapu). Ja skrejlapas plānots izsūtīt ar pasta starpniecību, vēl viena no to priekšrocībām ir ļoti vieglais svars, kas ļauj gan vienlaicīgi paņemt lielāku daudzumu, gan izmantot lētākas pasta sūtīšanas iespējas.

Izveidot pārskatāmu izkārtojumu skrejlapai nav diez ko sarežģīti, taču to visu skaisti ietērpt gaumīgā dizainā ir cits jautājums. Ja dizains tiek veidots pašrocīgi, nevarēs iztikt bez pamatzināšanām reklāmas materiālu izstrādē, jo grafiskajiem elementiem ir savstarpēji saderīgiem un dizainam - pārskatāmam. Tieši šajā skrejlapu izstrādes posmā nāk palīgā mūsu on-line redaktors, kurā Jūs variet izveidot gaumīgu dizainu, tikai personalizējot vienu no mūsu iepriekš izstrādātajām dizaina sagatavēm. Ātri, ērti, bez gaidīšanas (on-line redaktors pieejams 24/7), bez speciālas programmatūras un priekšzināšanām. Un pie tam – pilnīgi bez maksas!