Showing all 2 results

Vizītkaršu izgatavošana, druka

Vizītkaršu vizuālais un tehniskais izpildījums rada iespaidu par uzņēmumu. Tieši tāpēc no drukas viedokļa mēs piedāvājam maksimāli kvalitatīvāko materiālu, kas ir pieejams tirgū. Lai arī materiāls nav lēts, vizītkaršu izgatavošana (komplekta cena) ir lēta, jo uz vienu vizītkaršu komplektu ir nepieciešams ļoti maz materiāla. Tavai ērtībai piedāvājam arī daudz un dažādus dizaina variantus, kurus atliek tikai personalizēt mūsu on-line redaktorā.Vizītkaršu izgatavošanā mēs piedāvājam baltāko un biezāko papīru – DigiGold IceWhite 340g. Tirgū šobrīd nav pieejams nekas baltāks vai stingrāks, ko digitāli iespējams apdrukāt, kas padara šo papīru par kvalitatīvāko pieejamo. Mēs vienmēr ievērojam pareizu papīra šķiedras virzienu, kas vizītkartēm piešķir papildu stingrību. Tāpat arī piedāvājumā esošais izmērs 86 x 54 mm ir īpaši pārdomāts, jo tas atbilst klasiskās kredītkartes izmēram. Tas nozīmē, ka nebūs situācija, ka vizītkartei nav vietas makā un to nav iespējams ērti paņemt līdzi.

Drukājot vizītkartes digitāli, to cenu pārsvarā veido pierīkošana un sagriešana, kas nozīmē to, ka materiāla cenas īpatsvars ir ļoti zems. Tas mums ļauj piedāvāt Jums tikai labāko papīru, nepaaugstinot vizītkaršu komplekta cenu. Papīrs ir biezs un stings. Varam ar pārliecību teikt, ka par šādām cenām atrast ko kvalitatīvāku ir diezgan nereāli. Maksimāla kvalitāte par zemu cenu ir ar garantiju.

Neuztraucies, ja Tev ir ideja, bet nav sava vizītkaršu maketa. To ļoti vienkārši un bez rindas un gaidīšanas varēsi izveidot mūsu on-line redaktorā. Vai nu izveidojot to pilnīgi no nulles, izmantojot savus grafiskos elementus, vai arī izvēloties kādu no mūsu daudzajām dizaina sagatavēm un to tikai nedaudz personalizējot. Vizītkartei jābūt pārskatāmai un nepiesātinātai, un mēs esam ņēmuši vērā šis detaļas, veidojot dizaina sagataves.