Showing all 4 results

Vizītkartes – izgatavošana un druka

Vizītkartes vizuālais un tehniskais izpildījums rada iespaidu par uzņēmumu. Tieši tāpēc no drukas viedokļa mēs piedāvājam maksimāli kvalitatīvāko izgatavošanas materiālu, kas ir pieejams tirgū. Lai arī materiāls nav lēts, vizītkaršu izgatavošana (komplekta cenas) ir lēta, jo uz vienu vizītkaršu komplektu ir nepieciešams ļoti maz materiāla. Tavai ērtībai piedāvājam arī daudz un dažādus drukas dizaina variantus, kurus atliek tikai personalizēt mūsu on-line redaktorā.Vizītkartes tiek izgatavotas, izmantojot baltāko un biezāko papīru – DigiGold IceWhite 340g. Tirgū šobrīd nav pieejams baltāks vai stingrāks papīrs, ko digitāli iespējams apdrukāt, kas padara šo papīru par kvalitatīvāko pieejamo. Mēs vienmēr ievērojam pareizu papīra šķiedras virzienu, kas vizītkartēm piešķir papildu stingrību. Tāpat arī piedāvājumā esošais izmērs 86 x 54 mm ir īpaši pārdomāts, jo tas atbilst klasiskās kredītkartes izmēram. Tas nozīmē, ka nebūs situācija, ka vizītkarte nelien makā un to nevar ērti paņemt līdzi, jo izmērs būs par lielu.

Drukājot vizītkartes digitāli, to cenu pārsvarā veido pierīkošana un sagriešana, kas nozīmē to, ka materiāla cenas īpatsvars ir ļoti zems. Tas mums ļauj piedāvāt tikai labāko papīru, nepaaugstinot vizītkaršu komplekta cenu. Papīrs ir biezs un stings. Varam ar pārliecību teikt, ka par šādām cenām atrast kvalitatīvāku vizītkaršu druku ir diezgan nereāli. Maksimāla kvalitāte un zema vizītkartes cena - tā ir mūsu garantija. Ir iespēja pasūtīt gan vienpusējas, gan divpusējas vizītkartes.

Neuztraucies, ja Tev ir ideja, bet nav sava vizītkaršu maketa. Maketu ļoti vienkārši bez rindas un gaidīšanas varēsi izveidot mūsu online redaktorā. Vizītkartes veidošana var būt pilnīgi no nulles, izmantojot savus grafiskos elementus, vai arī iespējams pasūtīt vizītkartes, izvēloties kādu no mūsu daudzajām dizaina sagatavēm un to tikai nedaudz personalizējot. Vizītkartei jābūt pārskatāmai un nepiesātinātai, un mēs esam ņēmuši vērā šis detaļas, veidojot dizaina sagataves.

Vizītkaršu druka pie mums taupīs laiku un naudu, būs kvalitatīvi izpildīta un tikai no labākajiem materiāliem! Atstājiet tikai labāko iespaidu ar savām personalizētajām vizītkartēm!