Biežāk uzdotie jautājumi

Populārākās kļūdas iesniedzot failus drukai:

 • nav uzliktas pārlaides (bleed),
 • uzlīmēm nav pareizi sagatavota ploterlīnija,
 • attēli ir nepietiekamas kvalitātes (miglaini),
 • teksts, logo un citi grafiskie elementi ir kā attēli, nevis vektori,
 • teksts un fons nav pietiekami kontrastains, kas rezultātā to padara grūti salasāmu
 • fails ir sagatavots RGB, nevis CMYK krāsu modelī.

Kā sagatavot failus drukai – https://budgetprint.lv/prasibas-drukas-failiem/

Nodrukātajam produktam var būt baltas malas, ja sagatavotajā failā nav iekļautas pārlaides (bleed), vai iesniegtā faila izmēri neatbilst pasūtījumam. 

 

Nodrukātais teksts, logo vai citi grafiskie elementi var būt grūti salasāmi vai neasi, ja fails ir ticis iesniegts kā attēls. Lai no tā izvairītos, fails jāsagatavo vektoros. Ja dizainā ir fotogrāfija, tai būtu jābūt izšķirtspējā vismaz 300 dpi, lai izvairītos no miglaina, neasa rezultāta.  

Tekstam jābūt vismaz 8 izmērā. 

Fails, kas sagatavots vektora formātā (parasti PDF) var tikt pietuvināts (piezūmots) bezgalīgi, bet tā kvalitāte nemainās, tas neizplūst, salīdzinot ar fotogrāfijām.

 

Drukājot vienu un to pašu darbu, izmantojot vienu un to pašu failu, materiālus un iekārtas, nodrukātās krāsas var nedaudz “nostaigāt”. Parasti tas ir saistīts ar drukas iekārtu kalibrāciju, materiālu un tintes dažādām partijām.     

Griešanas nazim (ploterim) var būt tehniskā nobīde līdz 1 mm. Vairumā gadījumu tas nav pamanāms, tomēr ir divas situācijas, kad tas var būt redzams:

 • uzlīmes failam nav uzliktas pārlaides (bleed),
 • uzlīmei apkārt gar ārējo malu ir rāmis.

Dažādi produkti tiek drukāti uz dažādām iekārtām, materiāliem (ar atšķirīgu tintes uzsūkšanās koeficentu) un tintēm. Atkarībā no dizaina, šī atšķirība uz gataviem produktiem var būt izteikta.   

Uzlīmes tiek izgrieztas (izploterētas) pēc kontūras, uz ~ A4 izmēra (21 x 29,7 cm) loksnēm.     

Par Budgetprint

Bieži klientiem rodas jautājums – kāpēc BUDGET PRINT cenas ir tik zemas? Vai tas uzreiz nozīmē, ka ir apšaubāma kvalitāte?

Mūsu solījums – Tu vari būt absolūti drošs par kvalitāti un garantiju! Tik izdevīgu cenu nodrošinām ar inovatīvām tehnoloģijām, automatizējot Tavu iepirkšanos un nodrošinot pašapkalpošanos. Tagad tu vari iegādāties kvalitatīvus drukātus reklāmas materiālus par ļoti izdevīgu cenu, jo esam:

 • nodrošinājuši Tev pašapkalpošanos, tādējādi samazinot darba spēka izmaksas;
 • automatizējuši procesus, samazinot kopējās izmaksas;
 • sašaurinājuši sortimentu līdz vispopulārākajām precēm, šādi nodrošinot efektīvu ražošanu un zemākas ražošanas izmaksas.

Veiksmīgus pirkumus!

Tavai ērtībai norēķins iespējams gan ar maksājuma karti, gan ar bankas pārskaitījumu. Ja vēlies, lai pavadzīmē, ko saņemsi kopā ar preci, būtu Tava uzņēmuma rekvizīti, neaizmirsti, veicot pasūtījumu, tos norādīt piezīmēs! Patīkamus pirkumus!

Tavai ērtībai nodrošinām vairākus pasūtījuma piegādes veidus:

  1. Mūsu noliktavā Grīziņkalnā (Pērnavas iela 42, Rīga)
  2. Omnivas pakomātos visā Latvijā
  3. Sūtījumus līdz durvīm visā Latvijā nodrošinām ar Omniva kurjeru