Showing all 3 results

Blociņu izgatavošana, druka

Blociņu izgatavošanā izmantojam tikai piemērotus un kvalitatīvus izejmateriālus, kas jau ir pārbaudīti daudzu gadu garumā. Un kvalitatīvi izejmateriāli nebūt nenozīmē, ka blociņš uzreiz būs dārgs. Mūsuprāt, esam atraduši līdzsvaru starp kvalitāti un cenu. Ja tev nav sava dizaina, neskumsti, jo vari to izveidot mūsu on-line redaktorā. Pilnīgi individuālu vai arī izmantot kādu no mūsu dizaina sagatavēm, to tikai nedaudz personalizējot ar sava uzņēmuma logo un rekvizītiem.Blociņa lapām izmantojam ļoti baltu, rakstīšanai īpaši paredzētu papīru Soporset Premium Offset, 80g biezu. Neapdrukātajai pamatnei izmantojam vienu no stingrākajiem iepakojumu kartoniem tirgū - MetsäBoard Prime FBB Bright, 270g biezumā. Tas ir gan stingrs, gan balts no abām pusēm. Lai blociņa lapiņas stingri turētos kopā, līmei izmantojam PVA D1 tipa ūdensizturīgo līmi.

Lai arī izmantotie materiāli ir kvalitatīvi, tas nebūt nenozīmē, ka tie sadārdzina pašu blociņu. Ir ļoti svarīgi atrast līdzsvaru starp kvalitāti un cenu, neupurējot ne vienu no tiem. Tieši tāpēc arī mēs esam pilnīgi caurspīdīgi un nebaidāmies norādīt precīzus materiālus, ko izmantojam, lai izgatavotu tieši Jums vispiemērotākos blociņus. Caurspīdīgums veicina uzticamību un garantē nemainīgu kvalitāti.

Esam rūpīgi piedomājuši pie blociņa dizaina sagatavju izveides, balstoties uz mūsu ilggadējo pieredzi poligrāfijas nozarē. Protams, vari bez jebkādām problēmām nodrukāt arī savu sagatavoto dizainu. Bet ja tāda nav, uztraukumam nav pamata. Atliek tikai izvēlēties vienu no mūsu iepriekš sagatavotajiem dizainiem, to tikai nedaudz personalizējot ar sava uzņēmuma logo un rekvizītiem. Ir pieejami gan klasiskie dizaina varianti ar rūtiņām, līnijām, punktiņiem, gan nedaudz drosmīgāki.

Līmētie blociņi vēl joprojām ir viens no populārākajiem korporatīvās dāvanas elementiem, īpaši izstādēs. Salīdzinot ar skrejlapām un bukletiem, tieši blociņi ir tā lieta, kas par Jūsu uzņēmumu atgādina ikdienā, nevis tikai vienu reizi. Jā, viena blociņa cena būs lielāka nekā vienai skrejlapai, bet ir svarīgi atcerēties, ka blociņam ir daudzas lapas. Un šeit jau parasti vienas blociņa lapiņas cena ir zemāka nekā skrejlapai. Rezultātā tiek panākta lielāka kopējā atdeve un Jūsu uzņēmums labāk paliek potenciālā klienta atmiņā.