Showing the single result

Veidlapu izgatavošana, druka

Lai arī dokumentu apstrāde lēnā garā pāriet no papīra formas uz digitālo vidi, papīra dokumenti vēl būs nepieciešami labu laiku. Katrs uzņēmums cenšas izmantot personalizētas veidlapas, lai to varētu atšķirt no citiem. Daļa uzņēmumu tās drukā saviem spēkiem, uz ofisa printera. Bet daudzi nemaz neaizdomājas par to, ka tipogrāfiski iespiest veidlapas (īpaši krāsainās) pie lielākiem apjomiem ir lētāk. Un tad atliek tikai tajās iedrukāt nepieciešamo informāciju. Mūsu on-line redaktorā ir iespējams ļoti ērti sagatavot Jūsu uzņēmuma veidlapas dizainu.Drukājot veidlapas, mēs izmantojam vienu no baltākajiem nekrītotajiem papīriem, kas ir pieejams tirgū – Amber Preprint. Tas ir speciāli izstrādāts priekš dažāda veida sarakstes dokumentiem (veidlapas, pavadzīmes, vēstules). Tā tehniskās īpašības ļauj to bez problēmām apdrukāt dažāda veida biroja printeros (tintes un lāzera), tam ir zems caurspīdīguma koeficients un tinte neizsmērējas uz tā rakstot. Mēs piedāvājam to nedaudz biezāku (90g) pret vispārējo standartu, kas ir 80g, lai samazinātu veidlapu caurspīdīgumu vēl nedaudz.

Populārākās veidlapu tirāžas Latvijas uzņēmumos reti kad pārsniedz 10 000 gab., parasti ir 2 000 – 5 000 gab. Pie šādiem daudzumiem veidlapu druka uz 90g biezuma papīra maksā gandrīz tikpat cik uz 80g. Par cik Amber Preprint ir speciāli izstrādāts sarakstes dokumentu izgatavošanai un tiek ražots masveidā, tā cena arī ir salīdzinoši zema. Un sadrukāt veidlapu sagataves ofsetā, un tikai pēc tam tās personalizēt birojā, ir vismaz divas reizes izdevīgāk nekā drukāt tās pilnībā birojā (gan tintes izlietojums, gan biroja printera nolietojums).

Klasiskā tipa veidlapu dizains parasti ir ļoti vienkāršs. Tajā mēdz būt tikai vai nu uzņēmuma logo, vai arī logo un rekvizīti. Ja Jums nav pieejams jau gatavs dizains ko drukāt, to varēsiet izveidot mūsu on-line redaktorā. Ir iespējams gan veidot pilnīgi no nulles, gan izvēlēties kādu no mūsu gatavajiem dizaina variantiem, to tikai personalizējot ar Jūsu uzņēmuma logo un rekvizītiem.